Sulmohet fizikisht një person i KEDS-it në Viti

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një person i KEDS-it në Viti

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Një person është arrestuar pasi që kishte sulmuar fizikisht në zyrën e tij një zyrtar të KEDS-it.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 12:48 në rrugën “Adem Jashari”, në Viti.

Tutje në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që kishte sulmuar fizikisht në zyrën e tij viktimën mashkull  kosovar  zyrtar i KEDS-it. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat