Vetaksident në Llapushnik, shkatërrohet vetura dhe mbrojtëset e rrugës

Kronikë e zezë

Vetaksident në Llapushnik, shkatërrohet vetura dhe mbrojtëset e rrugës

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 10:13
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident trafiku ka ndodhur mengjesin e sotëm, rreth orës 06:40 në Llapushnik të Drenasit.

Lexuesit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet vetura dhe mbrojtëset e rrugës të shkatërruara.

Në vendin e aksidentit ka dalë policia e trafikut e cila është marrë me rastin.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme ndërsa për të lënduar ende nuk kemi informacione.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat