Dhunë në familje, gruaja rreh burrin e saj

Kronikë e zezë

Dhunë në familje, gruaja rreh burrin e saj

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 09:40
Foto ilustrim

Një burrë është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij, në Podujevë. 

Sulmi fizik ka ardhë si pasojë e një mosmarrëveshje.

Pas intervistimit palët janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

Podujevë 13.08.2022-18:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja  tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat