Mërgimtarit nga Lipjani i vidhet vetura

Kronikë e zezë

Mërgimtarit nga Lipjani i vidhet vetura

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Një person ka njoftuar policinë se i është vjedhur vetura me targa të huaja në Lipjan.

Policia thotë se po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

VETURË E VJEDHUR/ Lipjan 13.08.2022 – 12:05. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar deri më tani të pa njohur ia kanë vjedhur veturën e tij me targa të huaja. Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat