Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, 3 vetura të përfshira

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, 3 vetura të përfshira

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 21:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth gjysmë ore më parë në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë, në segmentin në fshatin Sllatinë të Fushë-Kosovës.

Sipas një qytetari, në këtë aksident janë të përfshira 3 automjete.

Në këtë aksident ka disa persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes janë njësitë e Policisë.

Lidhur me rastin, kallxo ka kontaktuar Policinë dhe është në pritje të detajeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat