Policia tregon sa aksidente ndodhën gjatë 24 orëve të fundit

Kronikë e zezë

Policia tregon sa aksidente ndodhën gjatë 24 orëve të fundit

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 10:31
Foto ilustrim

70 aksidente kanë ndodhur gjatë njëzetekatër orëve të fundit.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin ditor, ku kumtoi që s’ka pasur të vdekur.

Por 27 aksidente ishin me të lënduar, ndërsa 43 me dëme materiale.

Për shkak të mosrespektimit të rregullave të komunikacionit, Policia i ka shqiptuar 1 mijë e 376 gjoba.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat