​Taksisti ngacmon seksualisht një të mitur

Kronikë e zezë

​Taksisti ngacmon seksualisht një të mitur

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar pasi ka ngacmuar seksualisht një të mitur në Prishtinë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur gjersa ka qenë duke punuar si taksi ilegal.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti është proceduar si ngacmim seksual.

“Prishtinë, 15.08.2022-13:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ai deri sa ka qenë duke punuar taksi ilegal kishte ngacmuar seksualisht viktimen e mitur femër kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat