Dhunoi një shtetase të huaj, arrestohet burri në Drenas

Kronikë e zezë

Dhunoi një shtetase të huaj, arrestohet burri në Drenas

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se ka arrestuar një burrë nga Drenasi.

I njëjti dyshohet se gjatë ditës së djeshme ka dhunuar një shtetase të huaj.

Sipas raportit viktima është dërguar në strehimore.

Ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat