Rrahu familjarët dhe shkatërroi gjësendet nëpër shtëpi – arrestohet

Kronikë e zezë

Rrahu familjarët dhe shkatërroi gjësendet nëpër shtëpi – arrestohet

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Prizren, pasi ka ushtruar dhunë ndaj familjes së tij, si dhe sjellje agresive.

Pos kësaj ai ka demoluar gjësende nëpër shtëpi, ka raportuar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat