Dyshohet se ishte e dehur, shtetases së huaj i vidhen dokumentet personale dhe Iphone 13

Kronikë e zezë

Dyshohet se ishte e dehur, shtetases së huaj i vidhen dokumentet personale dhe Iphone 13

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Një shtetase e huaj dyshohet se ishte e dehur.

Ajo ka raportuar në polici se i mungonin dokumentet personale, kartelat bankare dhe një Iphone 13.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, pasi ajo kishte mbërritur tek banesa e saj.

VJEDHJE

Prishtinë 23.09.2022-19:00. Ankuesja femër shtetase e huaj e cila dyshohet se ishte në gjendje të dehur ka raportuar se, pasi kishte thirrur një veturë-taxi për të shkuar në banesën e saj, kur ka arritur te banesa ka vërejtur se i mungojnë dokumentet personale, kartela bankare dhe një Iphone-13. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat