Deçan: Një burrë lëndohet nga plumbi qorr

Kronikë e zezë

Deçan: Një burrë lëndohet nga plumbi qorr

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një burrë nga Deçani ka marrë lëndime të lehta trupore pasi që derisa ishte duke qëndruar në oborrin e tij është goditur nga një plumb qorr.

Rasti ka ndodhur gjatës së shtunës.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë.

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM

Deçan 24.09.2022 – 12:50. Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor, pasi që në oborrin e tij kishte pësuar lëndime të lehta trupor nga një predhë e fishekut bredhacak (qorr). Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë. Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat