​Sulmon fizikisht një person, arrestohet i mituri

Kronikë e zezë

​Sulmon fizikisht një person, arrestohet i mituri

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 11:42
Foto ilustrim

Një person i mitur është arrestuar dje në Gjakovë.

Kjo pasi ai pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat