Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen 4 makina, 2 të plagosur

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen 4 makina, 2 të plagosur

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 08:14
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën Kavajë – Durrës.

Policia bën me dije se janë përplasur mjetet me drejtues E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat