Prizren: Vëllai sulmon motrën, arrestohet

Kronikë e zezë

Prizren: Vëllai sulmon motrën, arrestohet

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një person nën dyshimin se pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht motrën e tij duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Viktima raportohet se ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të shtetit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat