​Një grua kanos zyrtaren në Gjakovë, arrestohet

Kronikë e zezë

​Një grua kanos zyrtaren në Gjakovë, arrestohet

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një grua të dyshuar, pasi që ka kanosur me jetë punëtoren e Qendrës për Punë Sociale në Gjakovë.

Viktima grua, ishte duke kryer detyrën zyrtare. 

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje. 

Rasti është inicuar si kanosje ndaj personit zyrtar. 

Gjakovë 28.09.2022 – 09:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka kanosur me jetë punëtoren e Qendrës për Punë Sociale viktimën femër kosovare gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat