Dyshohet për të shtëna me armë në Vlorë, policia: E pavërtetë, ishte një telefonatë anonime

Kronikë e zezë

Dyshohet për të shtëna me armë në Vlorë, policia: E pavërtetë, ishte një telefonatë anonime

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 20:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Të shtëna me armë janë raportuar pak minuta më parë në qytetin e Vlorës

Nga ana tjetër, policia e Vlorës bën me dije nuk bëhet fjalë për të shtëna me armë, por ka vetëm një telefonatë anonime.

Polica pohon se telefonata anonime po kontrollohet policia dhe rezulton e pavërtetë që të ketë pasur konflikt me armë apo të plagosur.

Ndërkohë që janë vënë në ndjekje për të zbuluar personin i cili ngrit në këmbë policinë e Vlorës.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat