Ngacmoi seksualisht disa femra, arrestohet burri në Lipjan

Kronikë e zezë

Ngacmoi seksualisht disa femra, arrestohet burri në Lipjan

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Rastet e ngacmimeve seksuale ndaj femrave janë shtuar në vend.

Sipas raportit 24 orësh të policisë bëhet e ditur se një burrë është arrestuar në Lipjan për veprën “ngacmim seksual”.

Ai kishte sulmuar seksualisht disa femra dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat