I kanosi me armë në shtëpinë e tyre, arrestohet

Kronikë e zezë

I kanosi me armë në shtëpinë e tyre, arrestohet

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull, për shkak të dyshimit se pas një mosmarrëveshjeje kishte shkuar te shtëpia e viktimës po ashtu kosovar ku me vete sipas një dëshmitari kishte pasur edhe armë.

Njësitë policore kanë bastisur shtëpinë e të dyshuarit por nuk kanë gjete asgjë të dyshuar.

Policia njoftoi se rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:30 në Viti.

“I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedur të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat