Hajnat vjedhin 600 euro dhe stoli ari në një shtëpi në këtë qytet

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin 600 euro dhe stoli ari në një shtëpi në këtë qytet

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Një person nga Lipjani, ka raportuar në polici se në shtëpinë e tij kanë hyrë persona të panjohur dhe duke hapur derën me forcë.

Policia njofton që hajnat personit të njëjtë i kanë vjedhur para në vlerë prej 600 euro, duke përfshirë edhe stoli ari.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në shtëpinë e tij kanë hyrë persona të panjohur duke hapur derën me forcë dhe nga aty kanë vjedhur 600€ para të gatshme dhe stoli ari.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, bënë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat