​Arrestohet podujevasi pasi rrahu motrat

Kronikë e zezë

​Arrestohet podujevasi pasi rrahu motrat

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj motrave të tij. Rasti ka ndodhur të dielën.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është inicuar si dhunë në familje dhe asgjësim apo dëmtim I pronës.

Podujevë 02.10.2022-23:55. Më 03.10.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrave të tij. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat