​Një grua në Ferizaj e dhunon seksualisht ish i fejuari

Kronikë e zezë

​Një grua në Ferizaj e dhunon seksualisht ish i fejuari

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Një grua në Ferizaj ka raportuar në polici se ish i fejuari i saj, ka kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është inisuar si dhunim.

“Ferizaj 04.10.2022 – 13:00. Viktima femër kosovare ka njoftuar se ish i fejuari i saj, ka kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat