Theren me thikë dy persona në Vushtrri

Kronikë e zezë

Theren me thikë dy persona në Vushtrri

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Dy persona janë therur me thikë në Vushtrri, nga tre persona të panjohur.

Si pasojë e rastit viktimat kanë pësuar lëndime trupore  dhe kanë pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Vushtrrisë dhe QKUK.

“Dy viktima meshkuj  kosovarë për shkaqe ende të panjohura  në rrugë ishin sulmuar me mjet të mprehtë (thikë) nga tre persona të panjohur.

Si pasojë e rastit viktimat kanë pësuar lëndime trupore  dhe kanë pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Vushtrrisë dhe QKUK.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nuk raportohet për ndonjë person të arrestuar”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat