Arrestohet një person në Zabel i Ulët të Drenasit, dërgohet në burg

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Zabel i Ulët të Drenasit, dërgohet në burg

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të enjten pasdite në fshatin Zabel i Ulët të Drenasit.

Policia ka njoftuar se arrestimi i tij ka ardhur pasi ishte në kërkim me urdhëresë të gjykatës.

“Në bazë ë urdhëresës së gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Hajvalisë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Policia nuk ka treguar se për çfarë vepre penale është dënuar tashmë i arrestuari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat