​Dyshohen për disa raste të vjedhjeve, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

​Dyshohen për disa raste të vjedhjeve, dy të arrestuar

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Prishtinë.

Kjo asi dyshohen për disa raste te vjedhjeve të rënda.

 Dyshohet se kanë vjedhur veshmbathje në tregun e qytetit, bateri nga dy kamionë si dhe një radio nga një veturë. 

Pas intervistimit me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit dërgohen në mbajtje për 48 orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat