Vdes një 16-vjeçar në Junik, Policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vdes një 16-vjeçar në Junik, Policia jep detaje

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Një 16-vjeçar ka vdekur mbrëmë rreth orës 19:40 në Junik.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai tha se mjeku e ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion në IML.

“Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku, ndërsa prokurori ka dhënë urdhër që trupi i pajetë të dërgohet për obduksion në IML. Rasti është iniciuar si Hetim mbi vdekjen”, tha Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat