Arrestohet gjilanasi që rrahu gruan, i sekuestrohet thikë e shkop druri

Kronikë e zezë

Arrestohet gjilanasi që rrahu gruan, i sekuestrohet thikë e shkop druri

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:56
Ilustrim

Një burrë u arrestua dje në Gjilan për dhunë në familje dhe kansoje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet se kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, viktimës femër kosovare. Nga i dyshuari në cilësi të provave materiale janë sekuestruar një thikë dhe një shkop druri.”, informoi Policia.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari u dërgua në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat