Zbulohet identitet i pejanit që vdiq në afërsi të “Viva-Fresh Store”

Kronikë e zezë

Zbulohet identitet i pejanit që vdiq në afërsi të “Viva-Fresh Store”

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 16:09
Ilustrim

Personi i cili para pak orësh ka ndërruar jetë është ortari i njohur nga Peja, Muharrem (Isa) Qavolli, 80 vjeçar.

Lajmin për “Peja në Fokus” e kanë konfirmuar familja.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme është raportuar se pa shenja jete është gjetur i ndjeri, në afërsi të marketit “Viva Fresh Store”, në lagjen Puhovci në Pejë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat