Tentoi të udhëtonte me dokumente të falsifikuara, arrestohet shtetasja e Turqisë

Kronikë e zezë

Tentoi të udhëtonte me dokumente të falsifikuara, arrestohet shtetasja e Turqisë

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 12:05
Foto ilustrim

Një shtetase e Turqisë është arrestuar në aeroportin “Adem Jashari”.

Policia bën me dije përmes raportit se e dyshuara ka tentuar të udhëtonte me dokumente të falsifikuara.

Dokumentet dhe një vulë janë konfiskuar.

Rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat