Pesë persona arrestohen për marrje me prostitucion

Kronikë e zezë

Pesë persona arrestohen për marrje me prostitucion

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 08:45
Ilustrim

Policia sot ka informuar se janë arrestuar pesë persona në Prizren për marrje me prostitucion.

“Lidhur me rastin janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë, të cilët pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.”, ka bërë të ditur PK.

Rasti, sipas Policisë, ka ndodhur më 23 qershor 2022.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat