Rrahje masive në Deçan, arrestohen shtatë persona

Kronikë e zezë

Rrahje masive në Deçan, arrestohen shtatë persona

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Janë arrestuar shtatë të dyshuar kosovarë, pasi janë rrahur në mes vete në rrugën “Haki Povataj” në Deçan.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 17:30, njoftoi Policia e Kosovës.

“Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pesë të dyshuar janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat