Një burrë u dërgua pa shenja jete në QKMF në Deçan

Kronikë e zezë

Një burrë u dërgua pa shenja jete në QKMF në Deçan

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 11:48
Foto ilustrim

Një burrë nga fshati Carrabreg i Deçanit dje u dërgua pa shenja jete në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare.

“Nga familjarët e tij në QKMF, është dërguar pa shenja jetë viktima mashkull kosovar. Sipas familjarëve viktima ishte rrëzuar aksidentalisht dhe si pasojë e lëndimeve të marra kishte ndërruar jetë.”, informoi Policia.

Ndërkohë, me vendim të prokurorit, viktima u dërgua në IML për autopsi.

Policia rastin po e cilëson si “Hetim i vdekjes”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat