Një burrë pëson lëndime të rënda në vendin e punës në Prizren

Kronikë e zezë

Një burrë pëson lëndime të rënda në vendin e punës në Prizren

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Rasti ndodhi derisa ka qenë duke punuar në fshatin Lubizhdë të Prizrenit.

Policia njofton përmes raportit se viktima ka pranuar ndihmë mjekësore në Spitalin e Prizrenit.

Rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat