Arrestohet i dyshuari për privim nga liria të 27-vjeçarit në Novobërdë

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për privim nga liria të 27-vjeçarit në Novobërdë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 11:48
Foto ilustrim

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjilan, pas një pune operative nga Njësiti i Hetimeve Rajonale në lidhje me rastin i cili ka ndodhur më datë 15.10.2021 në qytetin e Novobërdës .

Turku me inicialet K.M. dyshohet për veprën penale “Privim i kundërligjshëm i lirisë, detyrim” të shkaktuar ndaj viktimës me inicialet B.K., njofton Klan Kosova.

I dyshuari ka qenë në arrati  deri  më datë: 07.12.2022 kur është  arrestuar në shtëpinë e tij në Mamushë nga Njësia e Hetimeve Rajonale”.

“I njëjti është intervistuar në prezencë të avokatit mbrojtës dhe me urdhrin e prokurorisë për krime të rënda, ndalohet për 48 orë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat