I mituri rrah nënën në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

I mituri rrah nënën në Fushë Kosovë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 12:25
Foto ilustrim

Është arrestuar një i mitur pasi që ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Sipas raportit policor, viktima si pasojë e presionit ka përdorur sasi të tepruar të barnave qetësuese, e cila ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar.

Kështu, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat