Rrahje brutale mes dy burrave te “Xhamia e Llapit” në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrahje brutale mes dy burrave te “Xhamia e Llapit” në Prishtinë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 23:44
Foto nga vendi i ngjarjes

Rrahje masive mes dy personave ka ndodhur te “Xhamia e Llapit” në Prishtinë.

Përgjatë videos shihet se konflikti mes tyre vazhdon edhe duke u futur në një lokal aty pari, derisa njëri mundohet të ikë.

Arsyeja e konfliktit nuk dihet, derisa tutje ndërhyn një person i tretë duke u munduar t’i ndajë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat