Ia mori mijëra euro një gruaje përmes shantazhit, arrestohet një burrë në Pejë

Kronikë e zezë

Ia mori mijëra euro një gruaje përmes shantazhit, arrestohet një burrë në Pejë

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Një person u arrestua dje në Pejë, nën dyshimin se brenda tri vjetëve, duke e shantazhuar një grua, ia ka marrë 4 mijë e 100 euro.

“Pejë, 01.12.2022 – Lidhur me rastin me datë 08.12.2022 është bërë kontrolli i shtëpisë se të dyshuarit dhe është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se në periudhën tre vjeçare, duke e shantazhuar viktimën femër kosovare, ia ka marrë 4100 €. Me vendim të prokurorit të shtetit, i dyshuari i parë është dërguar në mbajtje.”, informoi Policia.

Policia rastin e cilësoi si “Shantazh & Ndihmë për kryerjen e veprës penale”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat