Deponohet në bankë një kartëmonedhë në vlerë 100 euro e falsifikuar në Viti

Kronikë e zezë

Deponohet në bankë një kartëmonedhë në vlerë 100 euro e falsifikuar në Viti

Më: 28 janar 2023 Në ora: 08:34
Ilustrim

Të premtën e 27 janarit, në rrugën “Adem Jashari” në Viti, ankuesi kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur në bankë është deponuar një kartëmonedhë në vlerë 100 euro e falsifikuar.

“Kartëmonedha është sekuestruar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“Ankuesi  kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur në bankë është deponuar një kartëmonedhë në vlerë 100€ e falsifikuar.

Kartëmonedha është sekuestruar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat