Plumbi qorr godet dritaren e banesës tek rruga “B”

Kronikë e zezë

Plumbi qorr godet dritaren e banesës tek rruga “B”

Më: 28 janar 2023 Në ora: 08:50
Ilustrim

Në Policinë e Prishtinës dje është hapur një rast i përdorimit të armës apo mjetit të rrezikshëm.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë me dije se ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se nga një plumb qorr i është dëmtuar dritarja e banesës.

Rasti është duke u hetuar.

I njëjti, ka ndodhur mbrëmë tek rruga “B” në Prishtinë”.

“Rruga B, Prishtinë 27.01.2023 – 10:10. Ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se nga një plumb qorr i është dëmtuar dritarja e banesës. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat