Fushë Kosovë, zhduket një djalë 11-vjeç

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë, zhduket një djalë 11-vjeç

Më: 29 janar 2023 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një prind ka njoftuar policinë se djali i tij 11-vjeç ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendodhjen e tij.

Ai ka thënë se nuk di asgjë rreth vendndodhjes së djalit që nga data 27 janar.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Rr. Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë 27.01.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij i moshës 11 vjeç ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka ndonjë informacion për vendndodhjen e tij. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat