Theren me thikë dy persona në Gjilan

Kronikë e zezë

Theren me thikë dy persona në Gjilan

Më: 30 janar 2023 Në ora: 14:35
Policia

Theren me thikë dy persona në Gjilan

Një person ka therë me thikë dy meshkuj në Gjilan.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari ndodhet në arrati.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË/Gjilan 29.01.2023 – 02:35. Dy viktimat meshkuj kosovar kanë pranuar tretman mjekësor pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në kërkim policor, rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat