Gjendet i vdekur një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Lipjan

Më: 31 janar 2023 Në ora: 08:47
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në Lipjan.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM MBI VDEKJEN/Lipjan 30.01.2023 – 20:56. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat