Zhduken tre meshkuj në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduken tre meshkuj në Fushë Kosovë

Më: 31 janar 2023 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Tre persona janë raportuar të zhdukur në Fushë Kosovë.

Në rastin e parë, ankuesi ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Ndërkohë në rastin e dytë është raportuar se dy viktimat meshkuj kosovarë janë larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhje e tyre.

Rasti është duke u hetuar,

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat