Prizren, një burrë arrestohet për ngacmim seksual

Kronikë e zezë

Prizren, një burrë arrestohet për ngacmim seksual

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar dje në Prizren, pasi ka ngacmuar seksualisht një grua.

Sipas Policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti e ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare, me ç’rast e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.”, ka bërë të ditur Policia.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat