Një vajzë vdes në QKUK, babai e raporton rastin në polici

Kronikë e zezë

Një vajzë vdes në QKUK, babai e raporton rastin në polici

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Një vajzë ka vdekur në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës ku ishte duke u trajtuar.

Rasti ka ndodhur gjatë së hënës rreth orës 18:30.

Babi i viktimës e ka raportuar rastin në polici.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat