​Rrahën nënën, arrestohen dy persona në Gjilan

Kronikë e zezë

​Rrahën nënën, arrestohen dy persona në Gjilan

Më: 18 mars 2023 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Gjilan të premten rreth orës 18:00, pasi dyshohet se e kanë rrahur të ëmën.

Ata e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë shkaktuar shqetësime psikologjike.

Të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si dhunë në familje.

“Gjilan 17.03.2023-18:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se dy djemtë e saj të dyshuarit meshkuj kosovarë, e kanë sulmuar fizikisht dhe shkaktuar shqetësime psikologjike. Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat