Një grua dhunohet nga burri, me të cilin jetonte në Vushtrri

Kronikë e zezë

Një grua dhunohet nga burri, me të cilin jetonte në Vushtrri

Më: 19 mars 2023 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton.

Policia ka njoftuar se viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Vushtrri 18.03.2023 – 03:17. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht si dhe dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin ajo ishte duke bashkëjetuar. Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësorë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat