​Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, përmbyset kamioni, ndërron jetë drejtuesi

Kronikë e zezë

​Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, përmbyset kamioni, ndërron jetë drejtuesi

Më: 23 mars 2023 Në ora: 19:31
Pamje nga aksidenti

Një kamion është përmbysur në rrugën e Kombit, duke lënë të vdekur në vend shoferin.

Aksidenti i rëndë ndodhi në vendin e quajtur Kolsh. Kamioni ishte i ngarkuar me dërrasa dhe po vinte nga Tirana për në Kosovë.

Fillimisht mjeti është përplasur me trafikndarësen, e më pas është përmbysur.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar korsia e autostradës Kolsh-Kukës Morinë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat