Vdekje e dyshimtë në Skenderaj, vajza vdes derisa ishte në gjumë

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Skenderaj, vajza vdes derisa ishte në gjumë

Më: 25 mars 2023 Në ora: 08:43
Ilustrim

Një vajzë në Skenderaj derisa ishte duke fjetur ka ndërruar jetë.

Lajmin në Polici e ka raportuar nëna e saj.

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Njoftimi i plotë:

VDEKJE E DYSHIMTË

Fsh. Kosterc, Skenderaj 24.03.2023-06:33.   Një femër  kosovare, ka njoftuar  se vajza e saj e cila ka qenë fjetur dyshohet se ka ndërruar jetë. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është ndërguar në IML për obduksion.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat