Sulmohet fizikisht një grua në Podujevë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një grua në Podujevë

Më: 1 prill 2023 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Podujevë, për dhunë në familje.

Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj ditor.

Njoftimi i plotë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat