Arrestohet gjakovari, e dëboi nga shtëpia një grua

Kronikë e zezë

Arrestohet gjakovari, e dëboi nga shtëpia një grua

Më: 26 maj 2023 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Të enjten është arrestuar një person në Gjakovë, pasi dyshohet se i njëjti e ka dëbuar nga shtëpia një grua.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, viktima nuk ka dashur të pranojë trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka dëbuar nga shtëpia viktimën femër kosovare. Viktima nuk ka dashur të pranoj trajtim mjekësor dhe me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat